Gmail Reklamları

Google, Dünya'da en çok tercih edilen ve Türkiye'nin en çok kullanılan arama motorudur.Google’ın yeni açıkladığı bir ürün Google Gmail Reklamları, tamamen kitle hedefleyerek kullanabileceğimiz yeni bir reklam modeli.Google üzerinde hizmetinizi arayan herkese reklamlarınızı gösteriyoruz, ürün ve hizmetlerinizi son derece alakalı kitlelere ulaştırıyoruz.

Pay Per Click Management

Hedef kitleniz Google arama motorunda ürün ve hizmetleriniz ile alakalı anahtar kelimelerden birini aradığında, reklamınızın arama sonuçlarının yanında ve üstünde gösterilir. Reklamlarınız Google’da istediğiniz anahtar kelimelere aratıldığında ilk sayfada görünür. Dilediğinizde reklam metinlerinde ve anahtar kelimelerde değişiklikler yapabilir, yeni kampanyalarınızı Türkiye’deki ve dünyadaki Google kullanıcılarına duyabilirsiniz. Google AdWords’te, reklamınızın nerede görüntüleneceğini seçebilir.

GSP nedir?

Gmail Sponsored Search(GSP) olarak bilinen Gmail reklamları, Gmail kullanıcılarını özel reklam formatları ile hedeflemenize olanak sağlayan yeni reklam çözümüdür.

Nerede görülür?

GSP reklamları hedeflenen kullanıcıların Gmail hesabında "Tanıtımlar" sekmesinde en üstte renklendirilmiş mesaj olarak ve e-posta okuma sayfasında sağ panelde ya da sağ üstte köşede görülür. Tıklandıktan sonra ise mesaj olarak okuma panelinde gösterilir.

Reklam formatları nelerdir?

GGSP bir tanıtım mesajı içerir ve bu mesaj tıklandıktan sonra 650x650 boyutunda bir HTML görseli ile asıl mesaj verilir. GSP kampanyalarında 3 reklam formatı kullanılabilir. 1) Temel Görsel 2) Gömülü Video 3) Başvuru Formu .

Hedefleme Seçenekleri nelerdir?

-) Alan adları
-) Anahtar Kelimeler
-) İlgi Alanları
-) Ürün Kategorileri
-) Email Listeleri

GSP nasıl ücretlendirilir?

Reklamdan gelen trafiği konum, anahtar kelime gibi filtrelerle ölçümleme ve raporlama yapın.

Profesyonel Ekip

Profesyonel ekibimiz sayesinde reklamlarınıza daha az para harcayın ve karlı çıkın.

Raporlama & Analiz

Google Adwords Kampanya sürecine yön verecek performans, maliyet, kullanıcı davranışları ve dönüşüm verilerini toparlayarak, kapsamlı analizler gerçekleştirmek.

Özelleştirebilirlik

Google Reklam verenlerin ulaşmak istediği hedefleme, maliyet ve performans hedefleri doğrultusunda ve tüketicinin beklentilerini temel alarak sınırsız değişiklik yapılabilmek.

Dönüşüm Takibi

Adwords Reklam yayını boyunca hedef kriteleri belirleyerek (Ziyaret süresi, form doldurma, üyelik, satış vb.) değerli aksiyonların takip edilmesi ve optimizasyonu.

Gmail Reklam Hizmetlerimizden Faydalanın !

Sizlerde Profesyonel Google Ekibinden, Hızlıca Yararlanmak İsterseniz Bir Tık Yanınızdayız.

Müşteri Görüşleri

Tümünü Gör
Fields marked with an * are required

(optional)