Google Alışveriş Reklamları

E-ticaret sitenizde yer alan ürünleriniz için alışveriş reklamları kullanma ilgili temel bazı bilgileri aşağıda bulabilir, aklınıza takılan her türlü hususta bize ulaşabilirsiniz, sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Pay Per Click Management

Arama motoru reklamlarının Türkiye için yeni reklam verme modeli olan Google Alışveriş Sonuçları Reklamları Normal metin reklamlara göre tıklanma oranlarınızı ortalama 10 kat daha fazla tıklama almasını sağlamaktadır. Bu sayede ve henüz çok bilinmeyen bu reklam modelinin normal tıklama başı maliyetlere göre ortalam yüzde 40 daha ucuz olduğunu yaptığımız kampanyalardan test ettik.

Google Alışveriş(Ürün Listeleme) reklamları nedir?

Google Alışveriş Reklamları her bir ürün için farklı reklamlar oluşturmaya gerek kalmadan resim, fiyat, promosyon mesajı ve mağaza adının eklenmesine olanak veren benzersiz bir reklam biçimidir. Bu reklam türü sadece alışveriş siteleri için kullanılabilir.

Google Alışveriş Reklamları nerede görüntülenir?

Bu reklam türü Google arama sonuçlarında Alışveriş sonuçları içerisinde görüntülenir.

Google Alışveriş Reklamlarının avantajları nelerdir?

AdWords reklamlarında sadece sizin belirlediğiniz TBM (tıklama başı maliyet) ödersiniz.

Google Alışveriş Reklamları nasıl ücretlendirilir?

Google Alışveriş reklamları AdWords reklamlarının bir türüdür aynı şekilde ziyaretçi başı maliyet teklifi ile ücretlendirilir. Yeni bir reklam türü olduğu ve uzmanlık gerektirdiği için rekabet daha az, yatırım getirisi daha yüksektir.

Google Alışveriş Reklamlarından nasıl yararlanabilirim?

Bu reklam türünden yararlanabilmeniz için bazı teknik gereksinimler bulunmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Gerekli tüm düzenlemeler ve bilgilendirme için uzman ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Google Hizmetlerimizden Faydalanın !

Sizlerde Profesyonel Google Ekibinden, Hızlıca Yararlanmak İsterseniz Bir Tık Yanınızdayız.

Müşteri Görüşleri

Tümünü Gör
Fields marked with an * are required

(optional)