Google Reklamları

VizyonMedya kurumsal anlamda da kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir.

Google Adwords Reklamları

Hedef kitleniz Google arama motorunda ürün ve hizmetleriniz ile alakalı anahtar kelimelerden birini aradığında, reklamınızın arama sonuçlarının yanında ve üstünde gösterilir. Reklamlarınız Google’da istediğiniz anahtar kelimelere aratıldığında ilk sayfada görünür. Dilediğinizde reklam metinlerinde ve anahtar kelimelerde değişiklikler yapabilir, yeni kampanyalarınızı Türkiye’deki ve dünyadaki Google kullanıcılarına duyabilirsiniz. Google AdWords’te, reklamınızın nerede görüntüleneceğini seçebilir.


Sizin için uygun olan bir bütçe belirleyebilir ve reklamınızın etkisini kolaylıkla ölçebilirsiniz. Tıklama başına maliyet teklifi ile, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz. Reklam bütçenizi günlük/aylık limitlere bölerek, ne kadar ödemek istediğinize siz karar verirsiniz.

Neden Google Reklam?

Google Reklam Avantajları


Neden Adwords Reklam ?

Google AdWords reklamları, ürün ve hizmetlerinize ilgi duyan hedef kitlenize ulaştırır.

Online Platformda

Google arama motoru üzerinden, dünyada ve türkiyede kullanıcılara ulaşın.

Hedefleme ve Kontrol

Reklamlarınızı doğru kitleye gösterin ve kullanıcı daha kontrolünü elinize alın.

Maliyet Kontrolü

AdWords reklamlarında sadece sizin belirlediğiniz TBM (tıklama başı maliyet) ödersiniz.

Ölçümleme ve Raporlama

Reklamdan gelen trafiği konum, anahtar kelime gibi filtrelerle ölçümleme ve raporlama yapın.

Profesyonel Ekip

Profesyonel ekibimiz sayesinde reklamlarınıza daha az para harcayın ve karlı çıkın.


Özelleştirebilirlik

Google Reklam verenlerin ulaşmak istediği hedefleme, maliyet ve performans hedefleri doğrultusunda ve tüketicinin beklentilerini temel alarak sınırsız değişiklik yapılabilmek.

Raporlama & Analiz

Google Adwords Kampanya sürecine yön verecek performans, maliyet, kullanıcı davranışları ve dönüşüm verilerini toparlayarak, kapsamlı analizler gerçekleştirmek.

Dönüşüm Takibi

Adwords Reklam yayını boyunca hedef kriteleri belirleyerek (Ziyaret süresi, form doldurma, üyelik, satış vb.) değerli aksiyonların takip edilmesi ve optimizasyonu.


Google Reklam Modelleri

Google arama motoru olarak Türkiye’de % 98 oranında kullanılmaktadır. Ancak, internette harcanan zamanın sadece % 5’i arama motorunda geçirilmektedir.
Tüm dünyada reklam alan sitelerin % 80 ‘ini Google Partneri’dir. İnternet harcanan zamanın %95’i arama motoru dışındaki haber, spor, finans vb. içerikteki bu sitelerde geçirilmektedir.
Web sitenizi ziyaret eden ancak gerçekleşmesini istediğiniz değerli aksiyonları tamamlamamış kullanıcılara reklamlarınızı yeniden göstermenin ve hedef kitlenize iletişimde kalmanın iyi bir yoludur.
YouTube, dünyanın bir numaralı eğlence sitesidir. Video için AdWords sayesinde, reklamvereninizin kampanyaları YouTube'daki devasa kitleye ve ayrıca Google Görüntülü Reklam Ağı'ndaki kullanıcılara erişebilir.

Google Hizmetlerimizden Faydalanın !

Sizlerde Profesyonel Google Ekibinden, Hızlıca Yararlanmak İsterseniz Bir Tık Yanınızdayız.Copyright © 2004 - 2014 VizyonMedya

Reklamveren kılavuzu | AdWords Reklam Politikaları