Google Adwords Reklamlarınız İyi Yönetiliyor Mu?

  • Yeni müşteriler kazanın
  • Reklam maliyetlerini azaltın
  • Çalışanlarınızı denetleyin
  • Stratejik danışmanlık alın
  • Marka bilinirliğinizi artırın
  • İşinizi büyütün
Pay Per Click Management

Ücretsiz Google Adwords İnceleme Fırsatı

Google Adwords hesabınızın doğru hiyerarşi ve stratejiyle oluşturulması, doğru hedefle kitleye ulaşacak yöntemlerin kullanılması, maliyetlerin kontrol altında tutulması ve sağlanılan sonuçların ölçümlenmesi kritik öneme sahiptir.

Bu güne kadar inceleme için bize başvurulan 100'lerce Adwords hesabında %70'e varan kayıplar olduğunu tespit ettik. Siz de Adwords hesabınızdaki olası kayıpların önüne geçmek isterseniz ücretsiz başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Raporlama & Analiz

Daha az maliyet ve optimizasyon sürecine yön verecek performans, maliyet, kullanıcı davranışları ve dönüşüm verilerini toparlayarak, kapsamlı analizler gerçekleştirip “attığınız taşın ürküttüğünüz kurbağaya değmesini” sağlıyoruz.

%70'e Varan Ekonomi

Kampanya ayarları, hedefleme kitle analizi, eşleşme türleri, dönüşüm takibi, reklam metni ve iniş sayfası optimizasyonu gibi kriterlerde yapılacak optimizasyonlarla %70'e varan daha az Adwords maliyeti sağlıyor.

Kontrol Sizde!

VizyonMedya, “Danışmanlık” hizmeti sağladığı müşterilerine eğitimler vererek Dijital Pazarlamada kendi kendine yetebilme fırsatını sunuyor.

Eğitimler

Dijital Kampüs eğitimlerine katılarak sektörün tecrübeli isimlerinden eğitim alın. Bu eğitimlerle işletmenizin dijitaldeki pazarlamasının maliyetini düşürebilirsiniz.

 

Google AdWords Reklam Hizmetleri

Google Adwords Danışmanlığı ve Eğitimler İçin Aşağıdaki Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!

Müşteri Görüşleri

Tümünü Gör