Tam hizmet dijital pazarlama ajansı

İşini geliştirme isteyen şirketlere en yeni teknolojilerle stratejik destek sağlarız. VizyonMedya +900 mutlu müşteri ile başarısını kanıtlamıştır.

Google Reklamları

Hedef kitleniz ürün ve hizmetlerinizi Google'da arandığında ve ilgili içerikteki web sitelerini ziyaret ettiklerinde gösterilen en etkili, ekonomik, esnek, ölçülebilir ve sonuç odaklı reklam modelidir.

Facebook Reklamları

Facebook, online ziyaretçi trafiği, marka bilinirliği ve satış beklentisindeki firmalar için nitelikli hedef kitleye hızlı ve ekonomik ulaşım imkanı veren internet reklam seçenekleri sunmaktadır.

Seo Optimizasyon

Arama motoru optimizasyonu web siteniz için analizlerle belirlenmiş sonuç odaklı, doğru anahtar kelimelerle doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayan en etkili ve kalıcı yoludur.

Online Medya Planlama

Doğru strateji ve iyi bir fikir ancak iyi bir medya planlamasıyla hedefine ulaşabilir. Bu nedenle reklamı bir bütün, medya planlama ve satın alma konusunu da bu bütünün ayrılmaz bir parçası olarak çalışırız.

Yandex Reklam

Dünya'nın 5. büyük arama motoru olan Yandex'te aktif olarak yüzbinlerce Türk kullanıcıya reklamlarınızı ulaştırıyoruz.Her geçen gün daha fazla Türk kullanıcısının ilgisini çekiyoruz.

Email Marketing

Hedef kitle, ilgi alanı ve strateji odaklı toplu e-mail gönderim sistemi ile ürün ve hizmetlerinizi pazarlayın. 30 ayrı raporlama ile başarınızı ölçümleyin!
 

Başınız kalabalık mı? Biz sizi ararız.

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz

Dijital pazarlama danışmanlığı, markanızın online medyadaki tüm reklam mecralarıyla bağlantınızdır. Mecralarla sizin için irtibata geçer, sizin için doğru mecra, maliyet ve süreyi belirler. Mecranın size tüm detaylarıyla aktarılmasını ve bir sonraki adımda ne yapmanız gerektiğini söyler. Performans analizi ve raporlama ile mecranın, yapılan reklamın size sağladığı katkısını bildirir.

Özelleştirebilirlik

Google Reklam verenlerin ulaşmak istediği hedefleme, maliyet ve performans hedefleri doğrultusunda ve tüketicinin beklentilerini temel alarak sınırsız değişiklik yapılabilmek.

Raporlama & Analiz

Google Adwords Kampanya sürecine yön verecek performans, maliyet, kullanıcı davranışları ve dönüşüm verilerini toparlayarak, kapsamlı analizler gerçekleştirmek.

Dönüşüm Takibi

Adwords Reklam yayını boyunca hedef kriteleri belirleyerek (Ziyaret süresi, form doldurma, üyelik, satış vb.) değerli aksiyonların takip edilmesi ve optimizasyonu.

Müşterilerimiz